Jap me qira katin e 1 te shtepis ne lagjen emshir

Jepet me qera nga: xxx 21 Dhj 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

130 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Shtëpi e veçuar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Jap me qira katin e 1 te shtepis ne lagjen emshir 500m larg shkolles fillore 7 marsi.
Shtepia perbehet nga salloni,kuzhina,dhoma e fjetjes si dhe banjo.
Uje dhe rrym 24h,internet-kabllor,parking per vetur
Shtepia eshte ndertim i ri siq shihet ne foto dhe eshte mjaft e nxeht per dimer.
Jap per qifte si dhe familjar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim