Jap me qera dhomen me kuzhine dhe banjo Garsonjere

Jepet me qera nga: Bahtir 05 Sht 14:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

120 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Jap me qera dhomen me kuzhine dhe banjo, me hyrje te veqante, me ngrohje qendrore, uje 24 ore. Ne lagjen Dodona ne Prishtine. Oferta vlen per studente femra ose punetore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim