Jap me qera katin e dyt ne prishtin

Jepet me qera nga: m. 29 Jan 12:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

140 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: LLapit nr 53
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Jap ke qera katin e dyt te shtepis ne prishtin rr:Llapi Nr53 (afer furres Antika )
Posedon dhom gjumi,kuzhin,ballkon,shpajz dhe banjo
Rrymen e ndame per qdo kat

Eshte e mobiluar

Qmimi:140

044113934
viber +337744113934
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim