Jap me qera katin e parë shtepisë

Jepet me qera nga: Shaip Ademi 24 Nën 08:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Halim Spahiu
Sipërfaqe: 110 m2
Numri i kateve: Kati përdhes të lartë
Për vendbanimin: Shtëpi e veçuar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Shtepia ka tre kate. Eshte e re dhe me oborr te thurun, Kuzhina dhe banjo te kompletuara. Ka oborr ca 1100 metra katror me gjelbrim e pemë. Ka vend edhe per bashëqe- kopsht sipas deshires
Eshte shum e pershtatëshme per privatësi...

Per ma shum info mund te kontaktoni ne 044 210273
ose viber 0046 709 344 228
ose email.- shaipademi@gmail.com

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim