Jap me qera katin e tret ne prishtin

Jepet me qera nga: m. 19 Nën 20:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

130 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: llapi nr 53
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Jap me qera katin e tret te shtepis ne Rrugen Llapi nr 53 (afer furres Antika )
posedon dhom gjumi,kuzhin,shpajz,ballkon,dhe banjo
Rryma eshte e ndar per qdo kat
Eshte e mobiluar

044113934
viber +37744113934
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim