Jap me qera nje dhome per studente femra.

Jepet me qera nga: br 10 Tet 15:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

50 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 1 m2
Numri i kateve: Kati përdhes të lartë
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Jap me qera nje dhome per studente femra.
Me kushte shume te mira dhe nxemje qendrore.
Qmimi 50 euro per person plus rryma.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim