Jap me qera nje kat te shtepis per studente femra

Jepet me qera nga: br 05 Tet 11:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

50 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110 m2
Numri i kateve: Kati përdhes të lartë
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Jap me qera nje kat te shtepis per studente femra.
Ne qender te Prishtines me hymje te veqant nxemje qendrore dhe te gjitha paisjet e nevojshme.
Qmimi 50 euro per person.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim