Jap me qira katin e 1 te shtepis ne lagjen emshir

Jepet me qera nga: emshiri 17 Gsh 14:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: 150
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Jap me qira Katin e 1 te shtepis me hyrje te veqant ne lagjen emshir 500m larg shkolles fillore 7 marsi.
Shtepia ka sallonin,kuzhinen,dhomen e fjetjes,si dhe banjon.
Ujë dhe rrym 24h,internet,parking per vetur
Shtepia eshte ndertim I ri jap per qifte si dhe familjar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim