Jap me qira katin e 1 te shtepis ne lagjen emshir

Jepet me qera nga: xxx 26 Dhj 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

130 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Shtëpi e veçuar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Jap me qira katin e 1 te shtepis ne Prishtine lagja emshir 500m larg shkolles fillore 7marsi.
Shtepia perbehet nga:Salloni,kuzhina,dhoma e fjetjes si dhe banjo.
Uje dhe rrym 24h,internet-kabllor,parking per veturë.
Shtepia eshte ndertim i ri jap per qifte si dhe familjar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim