Jap me qira katin e pare te shtepis

Jepet me qera nga: Blerim 11 Shk 11:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: rtk
Sipërfaqe: 70 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Jap me qira katin e pare te shtepis me hyrje te veqant dhe e mobiluar,afer RTK -se ne Prishtine .
Shtepia ka dy dhoma te medha ,kuzhine te veqante,shpajze banjo,koridor,terase gjithsej ka 70m katror.Preferohet per familjare .Qmimi me marveshje.
tel 038-239-275 , 044-695-179
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim