Jap me qira katin e pare te shtepise ne pejton

Jepet me qera nga: Edison Lokaj 16 Gsh 22:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 55 m2
Numri i kateve: Terren
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Jap me qera katin e pare te shtepise ne lagjen pejton. Banesa ka nje dhome gjumi, sallon, kuzhine dhe nje banjo.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim