Jap me qira katin e pare te shtepise ne pejton

Jepet me qera nga: Edison Lokaj 17 Shk 20:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 55 m2
Numri i kateve: Terren
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Jap me qira katin e pare te shtepise ne lagjen pejton, kati ka 55m2 dhe ka kete renditje, nje dhome gjumi, sallon, kuzhine dhe banjo.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim