Jap me qira shtepine ne Prishtine

Jepet me qera nga: Besim 05 Tet 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
Adresa: Xhavit Mitrovica(te Dodona) nr 47
Sipërfaqe: 230 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Shtëpi e veçuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Jap me qira shtepine e mobiluar ne menyre bashkohore, me te gjitha pasjisjet e mundshme. Shtepia, poashtu, ka edhe nxemjen e vet qendrore, garazhen, oborrin dhe bodrumin e rregulluar komplet. Shtepia gjendet ne Prishtine, (tek Dodona) dhe cmimi eshte i volitshem, me mundesi te negociimit.


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim