Jap me qira shtepine

Jepet me qera nga: ervin 05 Gsh 11:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: ilir konusheci Prishtine
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
jap me qira shtepine ne rr.Ilir Konusheci ne Prishtine .Shtepia posedon dhome me kuzhine ,dhome e fjetjes ,koridor,banjo dhe ballkon.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim