Jap nje kat te shtepis me qera ne breg djellit

Jepet me qera nga: Remzi Syla 22 Gsh 07:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Jap nje kat te shtepis me qera me hyrje te veqant.shtepia ka dy dhoma sallon e kuzhin dhe Banjo .e mobilume 24 or uj .gjindemi afer kolegjit Iliria te xhambazt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim