Jap shtëpin me qera në Veterrnik (International Vi

Jepet me qera nga: Prishtina Estate 08 Jan 10:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 256 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Shtëpi e veçuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Jap shtëpin me qera në Veterrnik (International Village). Shtepia ka 256m2 dhe përbehet prej katër dhoma gjumi, sallon, kuzhine, bodrum 40 m2, 2 ballkon, tri banjo, klimatizim, uje dhe rryme 24 ore, 3 ari oborr, nxemje (gjeotermike) etj.... Per me shumë ju lutemi të na kontaktoni ne këta Nr, tel ose na vizitoni në web faqën tonë.....


045 / 774 - 477
038 / 500 - 111
www.prishtinaestate.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim