Jap shtepi me qera ne Lagjen e spitali

Jepet me qera nga: Salih 21 Tet 19:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Lagjja e Spitalit
Sipërfaqe: 90 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Leshoj katin e shtepise me qera ne lagjen Mati 1, per studenta.
Shtepia eshte ndertim i ri, ka nxemje qendrore dhe oborr.
Kati 1
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim