Jap shtepi me qira

Jepet me qera nga: Naim 16 Shk 15:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Adresa: Emshir, mbrapa Ujesjellesit
Sipërfaqe: 112 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Shtëpi e veçuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Jap me qira shtepine extra te mobiluar. Gjendet mbrapa ujesjellit ne lagjen Emshir. Posedon nxemje qendore dhe ka uje 24h.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim