Jap shtepine me qera per qerdhe apo banor !

Jepet me qera nga: Muja 28 Gsh 14:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Shtëpi e veçuar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Leshoj shetepine me qera e pershtatshme per banor apo dhe qerdhe shtepia edhte 3 katshe dhe me nje lokal gjendet ne prishtine te "Sharrat" Ju Mirpresim !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim