Jape shtepi me qera perball GRAND STORE

Jepet me qera nga: Durim 24 Mar 12:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 800 m2
Numri i kateve: 4 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Jap shtepi me qera perball Grandstores shtepia ka 10 dhoma gjumi 2sallona dhe 8banjo ka podrum 120 m2 ka nxemje qendrore , pelet dhe ka kamine shtepija ka 4 kate shtepija eshte e pershtatshme per Ambasad , Spital , ose per perfaqsi te huaja zyre nderlidhse te shtetit te huaj shtepija i plotson te gjitha kushtet . Shtepija eshte nenvezhgimin e kamerave 24 ore . Shtepija gjendet me saksisht te Fakulteti HASAN NAHI te HONDAI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim