Jepen me qera kati 2-3 i shtepis ne Emshir

Jepet me qera nga: lindi 11 Sht 11:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: prishtin
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
leshohen kati 2 dhe 3 i shtepis me qera per familjar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim