Jepet Shtepia Me Qira..

Jepet me qera nga: Fidan 02 Mar 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

4 600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
Adresa: Dragodan Arberi
Sipërfaqe: 600 m2
Numri i kateve: 4 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Jepet Shtepia Me Qira - 4600 ne Muaj.
E Mobiluar Eksluzive
Sigurim i Lart "ALARM" - Kamera Qdo Dhomë
2 Rezervar Ujit - dhe Gjenerator .
Shtepia Gjindet ne Dragodan afer ambasades Kineze
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim