Jepet Shtepia me Qira .. Eksluzive..

Jepet me qera nga: Fidan 01 Mar 11:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

4 600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Adresa: Dragodan Arberi
Sipërfaqe: 600 m2
Numri i kateve: 4 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Shtëpi e veçuar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Jepet me Qira Shtepia 600m2 Gjindet ne Dragodan Afer Ambasades "Kineze" - Esht e Mobiluar Eksluzive Kamer qdo dhom me Alarm Sigurimi i Lart. 2Rezervar Ujit ' ka dhe Gjenerator - QMIMI 4600 Euro per Muaj..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim