Jepet kati i 1 i shtepis me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: burim 14 Shk 17:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

130 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Jep me qera katin e 1 te shtepis ne matiqan afer market minatori çmimi 130 euro dhe numri kontaktues
044377332
044869024
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim