Jepet me qera kati i pare i nje shtepie

Jepet me qera nga: F. NISHEVCI 08 Maj 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Prroni i njelmet
Sipërfaqe: 100 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Kati i pare eshte 100 m², i ka 2 dhoma, 1 banjo, dhe 1 sallon te madh me kuzhine amerikane, 1 terase edhe nje ballkon,

Pajisjet e aferta:
rruga sapo e asfalltuar, afer shitores minimax,
300 metra afer autobusi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim