Jepet me qira kati i shtepise ne Prishtine

Jepet me qera nga: Ramadan 29 Gsh 22:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bajram Curri Te Resturant Pandora
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Leshohet kati i 1 i shtepise me qira afer resturant Pandora ne Prishtine.Shtepia ka 2 dhoma,kuzhine,banjo dhe internet.

Qmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim