Jepet shtepia me qera

Jepet me qera nga: Teuta 31 Gsh 17:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: Germia
Sipërfaqe: 250 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Leshoj shtepi me qera e cila gjendet ne pjesen me te qete dhe me te bukur te qytetit. Shtepia eshte e mobiluar dhe konfore per banim.
Per cdo informate tjeter ju lutem kontaktoni ne nr. tel.
044/369-090 si dhe ne viber +37744369090
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim