Jepet shtepia e kompletuar me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: Ana 04 Mar 15:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 6
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Jap shtepi me qera afer Agjencise Antikorrupsion rruges per Taukbashqe. Shtepia eshte dy kateshe e mobiluar. Ka edhe poshte edhe lart nga nje sallon me kuzhine nga dy dhoma dhe nga nje banjo me te gjitha gjerat e nevojshme. Preferohet familjar. Ne shtepi mund te jetojne edhe dy familje sepse katet jane te ndara. Cmimi eshte 250 euro i diskutueshem varesisht se sa shfrytezohet shtepia. Shtepia eshte me oborr dhe eshte e lire nga 1prilli.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim