Jepet shtepia me qera kati 2 dhe 3 Emshir

Jepet me qera nga: Veli 02 Sht 11:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 85 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Jepet me qera kati i 2 dhe i 3 i shtepis e moniluar perbehet nga 1 dhom gjumi 1 dhom pritje 1 kuzhin 1 banjo 1 teras, shtepia gjindet ne emshir afer UBT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim