Jepet shtepia me qera

Jepet me qera nga: xxxx 10 Gsh 12:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Marigona Residenc
Sipërfaqe: 270 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Leshohet shtepia 270m2 ne lagjen Marigona Residenc.

Shtepia eshte e re e mobiluar me te gjitha paisjet e nevojshme per banim.
Shtepia eshte dy katshe , ka sallon-kuzhin-banjo ne katin e pare , 3 dhoma gjumi dhe 2 banjo ne katin e dyte, poashtu ka dhe obor te bukur para dhe mbrapa shtepis.
Cmimi i qeras eshte me marveshje .
044/182-234
049/182-234
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim