Jepet shtepia me qera

Jepet me qera nga: shtepi me qera 09 Nën 10:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 5
Adresa: mat 2 afer shkolles mileniumi 3
Sipërfaqe: 200 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Jap me qera shtepi moderne ne Prishtine ne nje pjese te qete te qytetit me pamje te mrekullueshme dhe ajer te paster. Shtepia eshte e mobiluar.
Kati i pare eshte me hyrje te veqante ka nje dhome te madhe dhe banjo (mund te perdoret per zyre , palester etj)
Kati i dyte ka sallon, kuzhine 2 ballkone
Kati i trete ka 3 dhoma gjumi , banjo
ka nxemje qendrore me rryme /pelet
klima 2 ,
oborr 200 m2
uje 24ore
Shtepia mund te leshohet edhe pa mobilje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim