Jipet me qera

Jepet me qera nga: Bujar 09 Gsh 10:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Leshohet shtepia me qera,hymja e veçant.Ka nje dhom te gjumit,nje sallon,kuzhin dhe banjo.Gjendemi pran parkut te qytetit.Nr. Kontaktues 044-175-258.Çmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim