KAT SHEPIE ME QIRA

Jepet me qera nga: Arben 21 Jan 13:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: bregu i deillit
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Ipet kati i parë i shtëpisë me qira,shtëpia gjendet në lagjen Bregu i diellit afer shkolles Fillore Iliria ( afer pumpes alb petrol )
Shtëpia ka qetësi absolute nuk ka banor tjerë përveq burrë dhe Grua të cilët jetojnë në katin e 3
Shtëpia ka këtë rënditje
Kati i parë
Hyrje te veqant
2 dhoma fjetje
Sallon + kuzhine
Banjo
Ballkon
Koridor
Oborr hapësir e madhe e rrethuar ,gjelbërim
Parking ( brenda dhe jasht )
Nxemja me dru ( me marreveshje me pronarin )
Mbeturinat,uji, nuk paguhen
Çmimi – 200 € + rryma
Shtëpia ipet për familjar
Shtëpia është e lirë
Info 044760094
Viber + 377 44 760 094
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim