KAT SHTEPIE ME QIRA

Jepet me qera nga: arben 14 Tet 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Ipet kati i 2 i shtëpise me qira .Shtepia gjendet ne lagjen Bregu i diellit afer shkolles fillore ilira ( te furra Burimi )
Shtepia ka kete renditje
2 dhoma gjumi
2 Ballkona ( te brendshem dhe te jashtem )
Sallon me kuzhine
Shtëpia ka kauqat në secilën dhe kuzhinen
VËMENDJE : nuk ka Ormana (dollapa ) Shporet rryme dhe Maqine Larje
Çmimi i qirasë mujore eshte 150 + rryma
Nuk paguan ujë dhe mbeturina
Shtepia ipet per familjar
Informata 044760 094
Viber +37744760094
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim