KAT SHTEPIE me HYRJE te VEQNA te MIN SHENDETSISI

Jepet me qera nga: A.P."ACCESS"-Sali 08 Tet 12:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 4
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Kat shtepie me qira me hyrje te veqant ne Arberi mbrapa Ministris se Shendetsis e renovuar dhe e mobiluar ne tersi me kushte shume te mira banimi , ka parking per vetur dhe ka kete renditje:

- Dhoma e dites me kuzhine,
- Dhome e gjumit,
- Banjo,
Mund te na kontaktoni nga ora 09 - 19
tel:
045/ 666 586
049/ 612 222
038/ 55 80 87
e-mail: access-ks@hotmail.com
Per me shum banesa kliko websatin tone: www.access-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim