Katë shtepie me qira ne Prishtine

Jepet me qera nga: Avdi 15 Nën 22:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: Matiqan rruga "Muharrem Fejza"
Sipërfaqe: 60 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Leshoj nje kate shpie me qira ne lagjen matiqan rruga "Muharrem Fejza"
Shtepia posedon dhome sallon kuzhine dhe banjo.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim