Kat Shtepie me Qira ne Taslixhe me Shpenzime

Jepet me qera nga: Agjencioni Prishtina City 22 Sht 11:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Taslixhe 2 te afer Dr.Faton Morines
Sipërfaqe: 80 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Kat Shtepi me Qira ne Taslixhe 2 - Kodi 0613

Lokacioni: Afer Ordinances se Faton Morines dhe Kishes

Siperfaqe: 80 m2

Kati 1

Renditjet:

- Dhom Gjumit
- Salloni
- Kuzhin me Trepezari
- Banjo
- Ballkon

Posedon:

- Hyrjen Ndaras
- Nxemje Qendrore me Kamin
- Uj 24 H
- Parking

- Ne cmim perfshihen te gjitha shpenzimet: rryma, mbeturinat, uji, wifi, tv.

Çmimi €450

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim