Kat i shtepise me qera prapa Teatrit Kombetar

Jepet me qera nga: Homes 25 Gsh 13:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Qender
Sipërfaqe: 100 m2
Numri i kateve: 1 kat
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Leshohet kati i shtepise me qera prapa teatrit Kombetar, shume afer qendres. Ekstra e mobiluar.

Shtepia posedon:
Sallon me kuzhine,
2 dhoma te gjumit,
2 Ballkona,
Banjo dhe WC.

Shfrytezuesi e paguan vetem fakturen e energjise, te tjerat paguhen nga pronari.


Agjencia e patundshmerise - Real estate agency
HOMES
tel: 044/491-708, 045/420-850
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim