Kat i shtepise me qera

Jepet me qera nga: Adi 24 Nën 11:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 4
Numri i kateve: Kati përdhes të lartë
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Pemë
Komuna: Prishtinë
Shtepia ka gjithsej 120m2 dhe lokal 35m2
Nxemje qendrire me pelet
Tre dhoma
Dy banjo
Sallon dhe kuzhin
045499593
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim