Kat shtëpie me qira #0945 - Te Parku i Qytetit

Jepet me qera nga: sadat 23 Sht 09:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Parku i Qytetit, rr. Gustav Meyer
Sipërfaqe: 130 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Kat shtëpie me qira #0945 - Te Parku i Qytetit, rruga "Gustav Meyer" (Prishtinë)
- Lëshohet kati i 3-të
Kat i shtëpisë që lëshohet me qira ka:
- 1 sallon
- 2 dhoma gjumi
- kuzhinë
- 3 banjo
- ballkona
- tarracë të madhe
- nxemje qendrore me naftë
- TV kabllovik
- internet
* Në këtë çmim përfshihen të gjitha shpenzimet, si: uji, rryma, nxemja qendrore me naftë, mbeturinat dhe interneti.

045286653
sadat@ringks.com
www.ringks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim