Kat shtëpie me qira #0949 - Bregu i Diellit

Jepet me qera nga: Sadat 21 Sht 09:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bregu i Diellit, te posta e vogël
Sipërfaqe: 75 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
- Lëshohet kati i parë i shtëpisë

Kati i shtëpisë që lëshohet ka:

- 1 sallon
- 1 dhomë gjumi
- kuzhinë
- banjo
- nxemja me rrymë
- ballkon
- TV kabllovik
- internet
- oborr

* Shpenzimet e ujit dhe të mbeturinave i paguan pronari.

045286653
sadat@ringks.com
www.ringks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim