Kat shtepie me qera

Jepet me qera nga: Avdi Mehmeti 25 Shk 01:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: ..
Sipërfaqe: 00 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
Lshoj 1 kat shpije e mobiluar me 2 dhoma kuzhin, banjo posedon oborr dhe garazhd gjendet ne rrugen "Muharrem Feza Matiqan
Qmimi i pa diskutushem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim