Kat shtepie sistem banesor

Jepet me qera nga: XX 14 Mar 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Ahmet Gashi
Sipërfaqe: 84 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Jap me qira katin e shtepise pjeserisht te mobiluar e ndertuar sipas sistemit banesor, mund te perdoret edhe per zyre apo ndonje aktivitet komercial. Gjendet afer EULEX-it dhe Viva Fresh ne rrugen Ahmet Gashi dhe posedon sallon, dy dhoma gjumi, kuzhine dhe banjo.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim