Kat shtepis me qira dy dhoma kuzhina 120 eu

Jepet me qera nga: Bashkim 08 Jan 23:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

120 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Jap katin e shtepis me qira dy dhoma kuzhina dhe banjo me hyrje te veqant te furra ANTIKA qmimi 120 eu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim