Kate shtepije me qira

Jepet me qera nga: Hysnjie 11 Nën 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Leshoj kate te shtepise me qira ka dy dhoma gjumi kuzhin koridor banjo me nxemje qendrore dhe obor per 5 studenta ose studente.bene edhe familjar per kohe te gjate.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim