Kati me qera ne Bregun e diellit

Jepet me qera nga: edi 15 Dhj 09:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: breg te diellit
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Sobë / Kaminë, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Prishtinë
Leshoj katin me qera , ka 2 dhoma dhe kuzhinen,paguhet vetem rryma tjera obligime nuk ka.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim