Kati i pare me dy hymje te veqanta

Jepet me qera nga: rexhepqytyqi 12 Gsh 13:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: velania
Sipërfaqe: 78 m2
Numri i kateve: Kati përdhes të lartë
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
leshoj me qera katin e pare te shtepise e cila ka dy hymje te ndara.Njera hymje posedon 78m2 me 2dhoma gjumi ,sallon,kuzhine,banjo dhe garazhe (cmimi:220 euro),ndersa hymja tjeter posedon 62m2 me 2dhoma gjumi, kuzhine, banjo dhe shpajz(cmimi: 170euro)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim