Kati i shtëpis me Qira ne Prishtine

Jepet me qera nga: naimi 29 Gsh 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 5
Adresa: Hil Mosi 3/A
Sipërfaqe: 130 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Prishtinë
jap katin e shtepis me qira per nderkomtar posedon nxemje me pellet uj 24 orë 4 dhoma gjumi zyre banjo kuzhin dy ballkona hyrja e veqant ndertim i ri te gjitha mobiljet dhe paisjet jan te reja shtepia ndodhet ne lagjen Taslixhe 1 rruga Hil Mosi 3/a afer restorantit
"Il Pasatore"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim