Kati i shtepis me qera

Jepet me qera nga: Fitim 11 Nën 14:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: VELANI
Sipërfaqe: 100 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Prishtinë
Leshohet nje kat I shtepis me qera ne lagjen Velania, me nxemje qendrore. 2 Dhoma dhe kuzhina ndaras. Cmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim