Kati i shtepise me qera

Jepet me qera nga: Hasan 10 Sht 21:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Qmimi sipas marreveshjes
Sipërfaqe: 96 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Prishtinë
Leshoj katin e pare me qera ne lagjenTasligje 2 Rruga Mehmet Akif Ersoj, Prishtine.
Shtepia ka oborr dhe gjelbrim, e pershtatshme per familjare.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim